️🥋Військова форма ️Статті ❤️Як вибрати шкільну форму для дівчинки

Як вибрати шкільну форму для дівчинки

Діловий стиль для шкільного одягу

У багатьох школах є ряд вимог і обмежень до одягу, в якій дівчата-школярки можуть ходити на заняття. Найчастіше педагоги наполягають на суворому, діловому стилі одягу в школу. Існує поширена, класичне вимога: «світлий верх, темний низ». В одних школах заборонено ходити в джинсах, в інших потрібно дотримувати певну колірну гамму, в третіх - головне, щоб шкільний одяг просто був діловим, чистим та охайним.

Шкільна форма в наші дні досить різноманітна за стилем і колірною гаммою, тому батьки часто вибирають шкільну форму разом з дитиною. Школярки, навіть першокласниці, хочуть самостійно вибирати різні варіанти шкільного одягу. Дівчата можуть носити в школу шкільні плаття, сарафани, жакети, блузки, спідниці, брюки. Всі ці види одягу діти можуть надягати в різних комбінаціях. Різноманітність досягається не тільки за рахунок поєднання виробів, але і за рахунок різних за кольором і фактурою матеріалів.

Вибираючи відповідний одяг в школу, керуйтеся не тільки її зовнішнім виглядом. Якщо крій і фасон виробів - це справа смаку, то матеріал, з якого пошита форма для дівчаток в школу, це важливий фактор, який визначає якість виробу в цілому. Залежно від матеріалу, форма може носиться по кілька років або не довше ніж сезон, може довго залишатися рівною і чистою, або приходити в непридатність за лічені місяці. Чим краще підібраний матеріал, тим зручніше буде форма і тим довше Ваша дитина буде її носити.

Тканини для шкільної форми

Перед тим, як купити вподобані Вами шкільні костюми для дівчаток, обов'язково перевірте, з якої тканини вони пошиті. Ви повинні бути впевнені, що Вашій дитині буде зручно і комфортно в цьому одязі.

Матеріал для пошиття шкільної форми повинен бути добре дихаючим, безпечним в носінні і міцним. Ваша дитина проводить в цій формі по 6-8 годин протягом 5-6 днів в тиждень, тому важливо, щоб ця дитячий одяг витримував всі можливі випробовування в процесі навчання, на перервах і після школи.

Купити шкільну форму для дівчинки, яка відповідає всім цим вимогам, непросто. Проте, знаючи основні вимоги, Ви зможете успішно вирішити цю задачу, і Ваша дитина зможе спокійно займатися навчанням і не відволікатися.

Якість тканини впливає на зовнішній вигляд виробу, на його міцність, довговічність, зручність експлуатації і впливає на самопочуття дитини. Від щоденного перебування в тривалому контакті з тканиною, яка не відповідає гігієнічним нормам, у дітей може з'явиться роздратування і алергія. Зазвичай це відбувається, якщо в тканині багато синтетичних волокон, що перешкоджає природному теплообміну. В результаті, влітку і восени Вашій дитині в синтетичній формі буде жарко і вона буде пріти. Взимку в тій самій формі школярка буде мерзнути, переохолоджуватися і хворіти на простудні захворювання. Синтетика не тільки заважає шкірі дихати, а й накопичує статичну електрику і викликає неприємні відчуття і, згодом, дратівливість.

Основні характеристики якісного одягу для школи

При покупці шкільної форми ретельно вивчіть матеріал, з якого вона пошита - перевірте якість швів, щоб стібки були неширокими, а нитки - щільними і міцними. У складі тканини може бути присутнім синтетика, але її повинно бути не більше 65%. До складу тканини може входити шерсть, бавовна, віскоза.

Зверніть увагу на бирку. Він має бути вшита всередину, а не настрочив поверх шва. На ній зазначена все інформація про виріб: назва фірми-виробника, вміст волокон в процентному співвідношенні для тканин верху і підкладки, рекомендації по догляду - чищення, прання, прасування. Відсутність вшитой бирки завжди говорить про сумнівну якість виробу або про фальсифікат.

Хороший, правильно пошитий шкільний костюм для дівчинки краще дешевих аналогів. Він буде виглядати, як новий, від початку навчального року і до Останнього Дзвоника. Такий костюм не закошлатиться і не залосніє на рукавах, комір і лацкани не стануть безформними після першого ж прання. Дешева шкільна форма може не дожити навіть до кінця другої чверті. З практичної точки зору, Вам буде дешевше купити одну добротну шкільну форму на один або два навчальні роки, ніж купувати нову дешеву форму кожні 2-3 місяці, тому вона швидко приходить в непридатність. До того ж, в стильному вишуканому вбранні Ваша дитина буде виглядати набагато презентабельніше.

Якісний жакет (піджак) для дівчинки повинен бути продубльований, з використанням клейових матеріалів, в області бортів, поличок і кишень, що дозволить запобігти деформації жакета в процесі носіння і надовго зберегти його форму і товарний вигляд.

Як вибрати шкільну форму для дівчинки

Перед тим, як вибрати і купити шкільну форму для дівчинки, переконайтеся, що вона зручна в плані крою, ніде не тисне чи не натирає, і не пригнічує природну активність юної школярки. Навіть невеликий дискомфорт, викликаний шкільної одягом, може негативно відобразитися на самопочутті і відволікати від навчання. Підібрана не за розміром одежа може бути занадто вузькою або широкою, і в обох випадках бути незручною. Якщо одяг настільки вузька, що здавлює життєво важливі органи, це може привести навіть до запаморочення і нападів нудоти. Якщо одяг дуже широка, то вона так само обмежує рухи дитини і виглядає незграбно.

Вибір фасону шкільної форми краще обговорити разом з дочкою, адже сучасні модні тенденції дуже важливі навіть для першокласниць. Купувати одяг для школи для дівчинки найкраще відправитися всім разом. Шкільна форма повинна підходити дитині за розміром і подобатися їй. Зручна, модна і якісна шкільна форма буде подобатися Вашый доньці і приносити їй задоволення. Знання і навчальний матеріал будуть засвоюватися значно легше, якщо дитині буде комфортно і вона буде перебувати цілий день в гарному настрої. Вибираючи шкільну форму для дівчинки треба враховувати, що це одяг для навчального закладу, а не для дискотеки. Одяг яскравих забарвлень, з короткими спідничками, рюшами та мереживом а також відкриті напівпрозорі кофтинки більше підійдуть для проведення вільного часу з подружками.

Форма для дівчинки в школу зазвичай змінюється протягом тижня. Рекомендується мати кілька варіантів на зміну, щоб їх можна було чергувати (жакет + спідниця, жакет + сарафан, жакет + штани, спідниця + жилет, сарафан + блуза). Також потрібно враховувати, що під час навчального року один з елементів комплекту може бути зіпсований і у Вас повинна бути заміна з аналогічного матеріалу.

Вимоги до дитячої шкільній формі для дівчинки

  • форма повинна бути зручною під час носіння, правильно скроєна і забезпечувати свободу руху;
  • у складі тканини має бути не більше 65% синтетичних волокон, щоб вона була гігроскопічною і повітропроникною;
  • умови чистки і прання повинні бути простими і можливими в домашніх умовах;
  • колірна гамма переважно спокійна, в відтінках сірого, зеленого, синього;
  • дитяча форма в школу повинна бути класично лаконічною, не переобтяжена декоративними елементами на подобі бантів, мережив, страз;
  • при всій різноманітності шкільного гардеробу, речі повинні добре поєднуватися між собою за фактурою, кольором і стилем.

Школа - це другий дім для кожного учня, адже в навчальному закладі проходить приблизно третя частина дитинства, а, значить, батькам потрібно знати, як правильно одягнути дитину в школу, щоб їй було комфортно у всіх планах.

Базовий гардероб шкільних речей для дівчинки

шкільна спідниця шотландка в клітку з картатим краваткою

  1. Нарядні блузи - 2 шт. Одна з них буде класичного білого кольору, друга може бути ніжно-рожевого, світло-блакитний або бузкової.
  2. Повсякденні блузи - 3-4 шт. Для них краще вибрати легкі пастельні тони. Краще вибирати блузи, до складу тканини яких входить 65-80% бавовни - такі речі менше мнуться і при цьому дозволяють шкірі «дихати».
  3. Тонкі щоденні водолазки (гольфи) з трикотажної тканини - 3-4 шт. Для них бажана різноманітне забарвлення, наприклад, рожевий, бежевий, блакитний, світлий бузковий. Такий гольф може бути прикрашений декоративним елементами - мереживом, стразами і рюшами, що додають ошатносты цій простій та зручній одежі.
  4. Сарафан - 1 шт. Цей варіант краще вибрати, якщо у Вас є можливість проводжати дитину в школу і зібрати дівчинку з ранку самостійно, тому що застібка і блискавка у сарафана розташовані ззаду. Сарафан хороший тим, що в ньому дитина завжди виглядає охайно і їй не треба протягом дня заправляти блузу або гольф.
  5. Спідниця - 1 шт. Шкільна спідниця може бути однотонною, під колір жакета, або з картатої «шотландської» тканини. Спідниця шотландка виглядає більш «живо» і нарядно в поєднанні з будь-яким однотонним жакетом.
  6. Брюки - 1 шт. Поєднання брюк і жакета дуже виручають в холодну погоду. Під штани надягають теплі колготи чи рейтузи, без ризику зіпсувати зовнішній вигляд.
  7. Жилет текстильний або трикотажний - 1 шт. Шкільний жилет вибирається спокійного забарвлення, не переобтяжений ошатними елементами. Він становить комплект зі спідницею або брюками і повинен бути пошитий з аналогічної тканини. Текстильний жилет повинен бути на підкладці - тоді він стійкіший і довше носиться. Під жилет надягають гольф або блузу. Якщо Ви вибрали в'язаний жилет, віддайте перевагу простому забарвленню і сучасному матеріалу ниток, за якими не потрібен особливий догляд.
  8. Шкільний жакет чи трикотажний кардиган - 1 шт. Вибирайте виріб з полівіскози або напіввовни, обов'язково на підкладці. Важливо, щоб жакет правильно сидів на дитині, не обмежуючи її рухів. Однотонний жакет зазвичай поєднується за фактурою і кольором з сарафаном, брюками і спідницею. Єдиний виняток - сарафан або спідниця в клітку. Простіший в догляді та недорогий варіант - це в'язаний джемпер (кардиган), із застібкою на гудзики. Однак, такий варіант прийнятний не для кожної школи - все залежить від внутрішніх шкільних правил щодо зовнішнього вигляду учнів.

школьная юбка в клетку в комплекте с однотонным жакетом

У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано